KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13568035

nr 1356 8035

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Bengt Fransson (f. 1935), Vy mot Riddarholmen. Signerad. Olja på duk, 35x27 cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:55:16

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson